Samen werken aan een duurzaam Fontys

Over ons

Green Ambassadors

fontysforsustainability.nl is een initiatief van Fontys. Het is een platform met verhalen over duurzaamheid bij Fontys in onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering. Het team bestaat uit: Fontys docenten, lectoren, adviseur duurzaamheid en communicatiemedewerkers zij zijn de initiators van dit platform.

Wij geloven in duurzaamheid. En met elkaar kunnen we hier zichtbaarheid aan geven, binnen Fontys, maar ook daarbuiten. Door actief verhalen met elkaar te delen over duurzaamheid in onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering maken we een start om studenten en medewerkers bewust te maken actief bezig te zijn met duurzaamheid.”

Agnes Otten
Duurzaamheidsadviseur, bedrijfsvoering Dienst H&F
a.otten@fontys.nl

Cees-Jan Pen
Lector de Ondernemende Regio, Fontys Hogeschool Economie en Communicatie
c.pen@fontys.nl

Elke van der Valk
Consultant regionalisation & sustainability – Coach project based education
e.vandervalk@fontys.nl

Marco van Lier
Duurzaamheidscoördinator,
Fontys Venlo
m.vanlier@fontys.nl

Jeske Nederstigt
Programmamanager en onderzoeker Gedragsverandering, bij Fontys Expertisecentrum Circulaire Transitie
a.nederstigt@fontys.nl

Sander Peters
Communicatieadviseur, College van Bestuur
sander.peters@fontys.nl

Mascha de Visser
Projectleider FECT
m.devisser@fontys.nl

Judith Tollig
Communicatieadviseur Huisvesting & Facilitair
j,tollig@fontys.nl

Ellis van den Berg
Communicatieadviseur duurzaamheid, mobiliteit en veiligheid
e.vandenberg@fontys.nl

Timo Verreussel
Student Technische Bedrijfskunde, Fontys Hogeschool
t.verreussel@student.fontys.nl

X