Samen werken aan een duurzaam Fontys

Over ons

Fontysforsustainability.nl is een initiatief van Fontys. Het is een platform met verhalen over duurzaamheid bij Fontys in onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering. Een team van Green Ambassadors, bestaande uit Fontys docenten, lectoren, adviseur duurzaamheid en communicatiemedewerkers, zijn de initiators van dit platform.

Wij geloven in duurzaamheid. En met elkaar kunnen we hier zichtbaarheid aan geven, binnen Fontys, maar ook daarbuiten. Door actief verhalen met elkaar te delen over duurzaamheid in onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering maken we een start om studenten en medewerkers bewust te maken actief bezig te zijn met duurzaamheid.”

Green Ambassadors:

Green Ambassador Agnes Otten

Agnes Otten
Duurzaamheidsadviseur, bedrijfsvoering Dienst H&F
a.otten@fontys.nl

Elke van der Valk
Consultant Sustainability and SDGs – Coach project based learning
e.vandervalk@fontys.nl

Martyn Smits
Managing Director Master of Music Tilburg, FHK
m.smits@fontys.nl

Fieke Geurts
Programmamanager en docent circulaire transitie, FHTNW
f.geurts@fontys.nl

Marco van Lier
Duurzaamheidscoördinator,
Fontys Venlo
m.vanlier@fontys.nl

Sander Peters
Communicatieadviseur, College van Bestuur
sander.peters@fontys.nl

Erik van der Vorst
Student Fontys Hogeschool
e.vandervorst@student.fontys.nl

Monique Vissers
Coachend docent, Fontys Hogeschool ICT
mjgm.vissers@fontys.nl

Marijke Jetten
Student Fontys Hogeschool
m.jetten@student.fontys.nl

Geert van Seeters
Docent, Fontys Hogeschool Economie en Communicatie
g.vanseeters@fontys.nl

Judith Tollig
Communicatieadviseur Huisvesting & Facilitair
j.tollig@fontys.nl

Mendy Franken
Projectleider FECT
m.franken@fontys.nl

Yvette Laros
Communicatieadviseur y.laros@fontys.nl

X