Samen werken aan een duurzaam Fontys

Over ons

Fontysforsustainability.nl is een initiatief van Fontys. Het is een platform met verhalen over duurzaamheid bij Fontys in onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering. Een team van Green Ambassadors, bestaande uit Fontys docenten, lectoren, adviseur duurzaamheid en communicatiemedewerkers, zijn de initiators van dit platform.

Wij geloven in duurzaamheid. En met elkaar kunnen we hier zichtbaarheid aan geven, binnen Fontys, maar ook daarbuiten. Door actief verhalen met elkaar te delen over duurzaamheid in onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering maken we een start om studenten en medewerkers bewust te maken actief bezig te zijn met duurzaamheid.”

Green Ambassadors:

Green Ambassador Agnes Otten

Agnes Otten
Duurzaamheidsadviseur, bedrijfsvoering Dienst H&F
a.otten@fontys.nl

Cees-Jan Pen
Lector de Ondernemende Regio, Fontys Hogeschool Economie en Communicatie
c.pen@fontys.nl

Elke van der Valk
Consultant Sustainability and SDGs – Coach project based learning
e.vandervalk@fontys.nl

Jeske Nederstigt
Programmamanager en onderzoeker Gedragsverandering, bij Fontys Expertisecentrum Circulaire Transitie
a.nederstigt@fontys.nl

Marco van Lier
Duurzaamheidscoördinator,
Fontys Venlo
m.vanlier@fontys.nl

Sander Peters
Communicatieadviseur, College van Bestuur
sander.peters@fontys.nl

Axel Köhler
Student ICT Software, Fontys Hogeschool ICT
a.kohler@student.fontys.nl

Monique Vissers
Coachend docent, Fontys Hogeschool ICT
mjgm.vissers@fontys.nl

Timo Verreussel
Student Technische Bedrijfskunde, Fontys Hogescholen
t.verreussel@student.fontys.nl

Geert van Seeters
Docent, Fontys Hogeschool Economie en Communicatie
g.vanseeters@fontys.nl

Judith Tollig
Communicatieadviseur Huisvesting & Facilitair
j.tollig@fontys.nl

Mascha de Visser
Projectleider FECT
m.devisser@fontys.nl

Yvette Laros
Communicatieadviseur y.laros@fontys.nl

X